Emre Ekici

Levent Yüksel 30. yıla özel Senfonik Orkestrası ile konser verecek Levent Yüksel 30. yıla özel Senfonik Orkestrası ile konser verecek

(Haber Merkezi)-  Derya Tuna ile İbrahim Tatlıses oğulları İdo Tatlıses, 2021 yılında Yasemin Şefkatli görkemli bie düğün ile hayatlarını birleşirmişti. 

Geçtiğimiz sene verdiği bir röportajda evliliğin güzel gittiğini dile getiren İdo Tatlıses, annesi Derya Tuna'nın torun istediğini söylemişti:

"Çocuk için erken olduğunu düşünüyoruz ama annem ilk günden beri torun torun diye sayıklıyor. En hayırlı zamanda olmasını diliyoruz. Çocuk güzel bir şey, bakalım kısmet."

Geçtiğimiz hafta Yasemin Şefkatli'nin hamile olduğu yönünde haberlerin Magazin gündeminde yer alması üzerine, İbrahim Tatlıses beklenen açıklamayı yapmıştı:

'BEBEKLERDEN BİRİ KENDİSİNİ SAKLAMIŞ'

"Yasemin ikiz bebek bekliyor, bebeklerden biri kendisini saklamış ve iki gün önce kendisini gösterdi. Yasemin, 2,5 aylık hamile, cinsiyetleri henüz belli değil. Derya Tuna haberi öğrendiğinde gözyaşlarına boğuldu, çok mutluyuz."


SONUNDA GÜZEL HABERİ BİZ DE VERELİM'

Yasemin Tatlıses günler sonra hamile olduğunu duyurdu. İkiz annesi olmaya hazırlanan Yasemin Şefkatli eşiyle beraber paylaşım yaparak "Ailemiz büyüyor diyelim mi o zaman? Sonunda güzel haberi biz de verelim Ikizler geliyor" dedi.

AĞZIMIZDAN ÇIKANLAR ÇOK ÖNEMLİ 

Yasemin Şefkatli kutladığı bir bekarlığa veda partisinde  ''İnşallah ikizlerim olur'' demişti. Takipçilerine ise bu videoyu hatırlatarak ''Ağzımızdan çıkanlar ne kadar önemli bir kez daha anladık ''ifadelerini kullandı. 

yasemin