TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
SON DAKİKA
Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Adana’nın marka değerini yükselten işbirliği

Adana OSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sütcü, Çukurova GİAD’ın yeni yönetimine yaptığı ziyarette, derneğin Adana ve Türkiye’ye örnek bir STK olduğunu vurguladı. Sütcü, Adana OSB’nin Türkiye’deki en başarılı OSB’ler arasında yer aldığını belirtti.

Haber Giriş Tarihi: 29.05.2024 10:46
Haber Güncellenme Tarihi: 29.05.2024 10:46
Kaynak: BÜLTEN
Adana’nın marka değerini yükselten işbirliği

Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sütcü, Çukurova Genç İşadamları Derneği'nin (Çukurova GİAD) Türkiye'ye örnek bir sivil toplum kuruluşu olduğunu vurguladı. Çukurova GİAD'ın 25 Mayıs'ta gerçekleştirdiği olağan genel kurul toplantısının ardından, Adana OSB Yönetimi yeni yönetimi ziyaret etti.

Adana OSB Yönetimi, Başkan Bekir Sütcü liderliğindeki heyetle Çukurova GİAD'ın yeni hizmet binasını gezdi. Sütcü, bu vesileyle Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya ve ekibini tebrik ederek, derneğin Adana için önemli bir hizmete imza attığını belirtti.

Sütcü, Adana'nın marka değerini yükselten Çukurova GİAD'ın, Adana'ya hizmetin en güzelini yapan, fedakarlık yapan ve bu alanda öncü bir STK olduğunu ifade etti. Adana'nın gelişimi için önemli çalışmalara imza atan Çukurova GİAD'ın, Türkiye'nin dikkatini çeken bir örnek olduğunu dile getirdi.

Adana OSB'nin uluslararası düzeyde yatırımcıları çekme potansiyeline sahip olduğunu hatırlatan Sütcü, Adana'nın ekonomik büyüklüğü ve altyapısı ile Türkiye'deki önde gelen OSB'ler arasında yer aldığını vurguladı. Adana OSB'nin Türkiye'ye örnek teşkil ettiğini belirten Sütcü, ekibinin Adana'ya hizmet için var olduğunu sözlerine ekledi.

Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya ise Adana OSB heyetinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, yeni dönemde Adana için çalışmaya devam edeceklerini ifade etti.

Kaynak: BÜLTEN

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.