Abdurrahim SAĞ

Güney Marmara’da denizanası istilası Güney Marmara’da denizanası istilası

ADANA (İLKHABER)-Adana Orman Bölge Müdürü Mahmut Yılmaz, “Ormanlarımızı daha sağlıklı hale getirerek devamlılığını ve sürdürülebilirliğini sağlamak için yapılan çalışmaların artarak devam edeceğiz” dedi.

Adana Orman Bölge Müdürü Mahmut Yılmaz, Bölge Müdür Yardımcısı Zafer Kızıl ve İşletme ve Pazarlama Şube Müdürü İsmail Dilek, Kozan Orman İşletme Müdürlüğünü ziyaret etti. Bölge Müdürü Mahmut Yılmaz, Orman İşletme Müdürü Onur Leylek ile birlikte İmamoğlu Orman İşletme Şefliği sıklık bakım sahaları, Tepecikören Orman İşletme Şefliği bakım sahaları ve Akdam Orman İşletme Şefliği tensil sahaları ile yol kenarı bakım sahalarında incelemelerde bulundu.

Üretimi yapılan tomruk ve diğer ürünlerde standarizasyon kontrolü yapılarak, üretim işçilerine iş sağlığı ve güvenliği konularında dikkat edilmesi gereken hususlarda uyarılarda bulunuldu. Ormanlarımızı daha sağlıklı hale getirerek devamlılığını ve sürdürülebilirliğini sağlamak için yapılan çalışmaların artarak devam edeceğini belirten Yılmaz, çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getirerek kolaylıklar diledi.