Sezona Bolu deplasmanında alınan galibiyetle başlayan Adanaspor, ne yazık ki ardından oynadığı üç maçı da kaybetti. Hem de kaybettiği iki maç kendi evinde..

Bolu galibiyeti sonrası evinde Şanlıurfaspor’a son dakikada yediği gol ile 2-1,üçüncü hafta deplasmanda Ankara Keçiörengücü ekibine yine son dakika yediği gol ile 1-0, dördüncü hafta ise kendi evinde Kocaelispor’a 2-0 mağlup oldu.
Aslında oynadığı rakipler öyle güçlü vs. değildi. Ancak Adanaspor’un da kadrosunda pek bir şey göremedik. Özellikle forvet hattı adeta boş gibi.. Her ne kadar orta alandaki futbolcular ileri çıksa da, iş tamamlamaya yani son vuruşa geldiğinde büyük sıkıntı yaşamakta.. 
Adanaspor’un transfer dönemi bitmeden bir kaleci, orta alana bir-iki takviye ve forvete de iki tane iyi golcü lazım.. Sonuçta lig zorlu bir lig ve daha sezonun başından bu kadar puan kaybı yaşadığınızda, işiniz sezon sonu zor.. Hem de çok zor..
O bakımda daha transfer sezonu devam ederken, eksikler acilen tamamlanıp, artık galibiyetler alınmalı.. Geçmişi başarılar ile dolu ekibimizin bu durumu tabi ki hepimizi üzüyor. Kaçan her puanı, ileride çok arayacağız. 
Şimdi milli maç arasına gidilecek ve iki hafta gibi bir zaman var. Bu hem dinlenme, hem çalışma hem de futbolcuların uyumu için büyük bir fırsat bence.. Acilen arayışa girip gerekli bölgelere takviyeler alınmalı takıma katılarak çalışmalara başlamalı.. 
Milli maç arası sonrası daha iyi bir Adanaspor bekliyoruz. Umarız artık galibiyet serileri yakalayarak üst sıralara tırmanış başlar. Çünkü kentimizin köklü ekibini zirve yarışı içerisinde görmek istiyoruz.
Evet! Gidişat iyi değil.. Yine bir maç daha kaybedildi.. Artık yeni puan kayıpları olmasın. Milli arayı iyi değerlendirip, daha güçlü bir şekilde gelmeleri temennimiz.. Başarılar..