TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
SON DAKİKA
Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

İçmimarlar Odası Adana Şubesi’nden mesleğin duayenlerine plaket

İçmimarlar Odası Adana Şubesi, depremzedelere yardım etmek amacıyla farklı etkinliklerle çalışmalarını sürdürüyor. Son olarak düzenlenen “Dünya İçmimarlar Günü Yaza Merhaba Balosu”na NG Kütahya Seramik iş birliğiyle ev sahipliği yapıldı.

Haber Giriş Tarihi: 13.05.2024 15:21
Haber Güncellenme Tarihi: 13.05.2024 15:57
Kaynak: BÜLTEN
İçmimarlar Odası Adana Şubesi’nden mesleğin duayenlerine plaket

İçmimarlar Odası Adana Şubesi Depremzedelere Yardım İçin Etkinlik Düzenledi

Depremzedelere yönelik yardımlar, yurt içi ve dışı faaliyetlerle sivil mesleki örgütler içinde önemli bir konuma sahip olan İçmimarlar Odası Adana Şubesi farklı etkinliklerle yoluna devam ediyor. TMMOB’a bağlı İçmimarlar Odası Adana Şubesi son olarak “Dünya İçmimarlar Günü Yaza Merhaba Balosu” düzenledi.

İÇMİMARLAR ODASI ADANA ŞUBESİ VE NG KÜTAHYA SERAMİK İŞ BİRLİĞİ

NG Kütahya Seramik’in işbirliğiyle bir otelde yapılan programa, 6 Şubat Depreminin etkilediği 11 ildeki içmimarlar ve eşleri ile NG Seramik Ailesi katıldı. NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral ve İçmimarlar Odası Adana Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Zuhal Doğru Tok’un tüm misafirlerle tek tek ilgilenerek örnek bir ev sahipliği yaptığı geceye ÇUGİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya da konuk oldu.

SANATÇI GÖKHAN TEPE COŞTURDU…

Ünlü sanatçı Gökhan Tepe’nin müthiş bir performans ile sahne aldığı etkinlik, 6 Şubat 2023 tarihinde yaşanan depremin izlerinin ve stresinin hâlâ taze olduğu bölgede faaliyet gösteren içmimarlar için moral gecesi oldu. İçmimarlar Odası Adana Şubesi’nce yapılan faaliyetlerin slayt eşliğinde sunumu gerçekleştirilen programda, meslekte 30. 40. ve 50. yılını dolduran içmimarlara plaket verildi.

İçmimarlar Odası Adana Şubesi’nden mesleğin duayenlerine plaket 2

ZUHAL DOĞRU TOK: ÇOK ANLAMLI VE MORAL ARTIRICI

İçmimarlar Adana Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Zuhal Doğru Tok, yaklaşık 500 konuğun ağırlandığı geceyi “Çok anlamlı ve moral artırıcı” olarak tanımladı. Depremzedeleri rahmetle ve saygıyla anan Zuhal Doğru Tok yaptığı konuşmada, içmimarların “Birlikten kuvvet doğar” ilkesiyle ve dayanışma ruhu içinde hareket edeceğine olan güçlü inancını paylaştı.

İÇMİMARLIK MESLEĞİNE POZİTİF YAKLAŞIM VURGUSU

Başkan Zuhal Doğru Tok, Türkiye’de NG Kütahya Seramik ve Gruba bağlı firmaların inşaat ve konut sektörüne sağladıkları katma değerlerin yanında içmimarlık mesleğine pozitif yaklaşımlarıyla farklı ve önemli bir yere sahip olduğunu vurguladı. Tok, katkılarından ötürü NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral’a teşekkür etti.

ERKAN GÜRAL’DAN GÜÇLÜ İLETİŞİM VE İŞ BİRLİĞİ MESAJI

NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral da, içmimar ve içmimarlık mesleğinin çok değerli ve önemli olduğunu, bu yüzden  içmimarlarla güçlü bir iletişim ve işbirliği içinde çalışmaya devam edeceklerini kaydetti.

İçmimarlar Odası Adana Şubesi’nden mesleğin duayenlerine plaket 3

Kaynak: BÜLTEN

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.